Grožio salone „Milagras“ atliekamas makiažas, manikiūras, pedikiūras, nagų priauginimas, gelinis lakavimas, visos kirpėjų paslaugos, nepageidaujamų plaukelių šalinimas ir kt. kosmetologo paslaugos. Dirbama su tokiais pasauliniais brandais kaip : „CHI professional“, „PAUL MICHELL“, „MARC INBANE“ , „Nashi Argan“ ir kt.

 

Salonas randasi:
Gardino g. 2
Šiauliai

Salono kolektyvas

Raminta Gilė
Salono vadovė/Visažistė

Tel. 867010119

Kvalifikacijos lygis: Lietuvos kvalifikacijų sandaros III lygis

Greta Raižytė
Manikiuristė

Tel. 867586360

Kvalifikacijos lygis: Lietuvos kvalifikacijų sandaros III lygis

Ingrida Baristienė
Manikiuristė

Tel. 867700894

Kvalifikacijos lygis: Lietuvos klasifikacijų sandaros III lygis

Rasa Lėgaudienė
Kirpėja-Meistrė

Tel. 867510883‬

Kvalifikacijos lygis: Lietuvos kvalifikacijų sandaros III lygis, Europos kvalifikacijų sąrangos III lygis

Monika Šimaitienė
Ilgalaikio makiažo meistrė

Tel. 867057293

Kvalifikacijos lygis: Lietuvos klasifikacijų sandaros III lygis

Salone siūloma produkcija

Chi liniją

Luxury segmento priemonės, savyje sujungiančios progresyviausius „Farouk Systems“ laboratorijų ir „NASA“ kosmetikos išradimų instituto tyrimus. CHI – vienas iš geriausių prekių ženklų kosmetikos pasaulyje, siūlantis stilistams, meistrams ir jų klientams analogų neturinčias priemones.

Yoderma kvepalų liniją

PAUL MITCHELL liniją

Visame pasaulyje gerai žinomas amerikiečių profesionalios plaukų priežiūros kosmetikos prekės ženklas. Nuo 1980–ųjų grožio rinkoje dirbanti kompanija gali pasigirti produktais turinčias nepriekaištingą kokybę ir prieinamą kainą. Paul Mitchell sujungia kokybiškiausius ingredientus ir naujausias technologijas tam, kad užtikrintų geriausią veiksmingumą ir puikius rezultatus, nesvarbu, kokio stiliaus trokštate. Taip pat Paul Mitchell ne tik gamina pripažinimo sulaukusius produktus bei tiekia juos daugiau nei 80 šalių, bet ir dalyvauja gamtos apsaugos projektuose bei griežtai pasisako prieš bandymus su gyvūnais.

Nashi liniją

„Nashi Argan“ – tai Italijoje gaminami produktai, skirti puoselėti plaukus. Pagrindinė šių produktų sudedamoji dalis – arganų aliejus – daugybę metų naudojamas kaip plaukus stiprinanti ir atkurianti priemonė. Naudojant „Nashi Argan“ produktus jūsų plaukai taps spindintys, glotnūs, gyvybingi ir lengvai valdomi.